PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35421}

Klasa

Class
6,8 1 145
ocen
6,8 10 1 1145
Klasa
powrót do forum filmu Klasa

Wspaniały film zrobiony we wspaniałym okresie, bo filmy lat 80-tych to jest to co uwielbiam. Klimat i świetnie dobrana obsada to wielkie i nie jedyne plusy filmu. Młodzi wówczas Lowe, McCarthy czy Cusack dali rade. Ten film to właśnie jest dla mnie przykład wielkiego kina, szkoda że jest tak mało znany

Footix

no i do tego wszystkiego sporo naprawde dobrego humoru. I jak tu nie dać 10?!

ocenił(a) film na 10
Footix

Zaskoczył mnie, zrealizowany swietnie, znani aktorzy (Cusack, McCarthy) wówczas jeszcze młodzi, nadali filmowi polotu. Brak teraz takich filmów, szczerze polecam !

Ocena: 9,99/10

ocenił(a) film na 10
Footix

zgadzam się w 100% :D posunę się nawet do stwierdzenia, że najlepsze filmy o młodzieży robili w latach '80...

Footix

Zgadzam się całkowicie. Film świetny, obsada fenomenalna.
Klimat doprawiają amerykańskie, wczesne lata 80' i prywatna szkoła pełna młodzieńców w mundurkach...

Footix

noo pewnie, slodkie lata 80. Andrew i inni - kurcze, tacy młodzi. Film extra :))

użytkownik usunięty
Lucynica

no ja co prawda mam 15 lat ale zgodzę się z wami że lata 80 przynajmniej dla filmów były najlepsze:D pozdro

Footix

Oglądałem go wczoraj w TV Puls i muszę powiedzieć, że to naprawdę świetny film, po prostu 10/10.

ocenił(a) film na 8
Footix

Rayman mówi - tak wspaniały film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones