PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 736
ocen
6,1 10 1 291736
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

okropny

ocenił(a) film na 1

Coś ten film często leci w tv? Albo mi sie tak wydaje...
Wczoraj znów był, ale jeden raz zobaczyć to o jeden za dużo.
Beznadziejny film, chyba jeden z głupszych jakie widziałam.
Praktycznie zawsze na czyjeś pytanie "Czy warto zobaczyć XXX film" odpowiadam twierdząco, bo nawet na kiepskich filmach można się czegoś nauczyć (że to dno na przykład... ;-)
Ale tutaj nikomu nie polecam oglądania tego czegoś. Okropieństwo. Z trudem dotrwałam do końca, a to coś musi znaczyć, bo ja nigdy nie wychodzę z kina, nigdy nie przerywam filmu w czasie oglądania, nigdy nie zasypiam na filmie, nawet gdybym umierała z nudów.
Okropny.
No i jim Carrey, którego i tak nie lubię, ale tutaj to już go prawie nienawidzę.
Nie oglądajcie tego.
Pa!

Nostromo

za często...
nie nie wydaje Ci się, ten film bardzo często leci w TV, piszesz że leciał wczoraj... no, a jutro również będzie leciał... tylko nie wiem po co i dla kogo, ale pewnie znajdą się i tacy, którzy obejrza go poraz enty...

ocenił(a) film na 1
gonia

re:
masz racje, on będzie leciał dopiero dziś, a przedwczoraj nie leciał - spojrazłam nie na ten dzień w programie. Sorry, mój błąd.
Ale to nie zmienia faktu,że leci zbyt często

ocenił(a) film na 9
Nostromo

Swietny!
A ja i owszem, z przyjemnoscia wracam sobie do tej pozycji, poniewaz jest to jedna z lepszych komedii, chcialem powiedziec jeszcze, ze.... aaaaa, nic nie bede mowil. Kazdy ma swoje gusta....

ocenił(a) film na 1
monaco

Nostromo ma racje - sorry, ale jak można się zachwycać filmem, który jest zwyczajnie ordynarnie głupi?

ocenił(a) film na 1
Picard

Nostromo ma racje - sorry, ale jak można się zachwycać filmem, który jest zwyczajnie ordynarnie głupi? Oczywiście 1/10

ocenił(a) film na 10
Picard

sorry, ale jak można zachwycać się filmem, w którym aktorzy noszą kolorowe piżamki z "tarczami wzorowego 6stoklasisty" i poruszają się kosmicznym syfem po galaktyce?

monaco

Pierwszy raz oglądałem ten film, kiedy miałem chyba 12 lub 13 lat i wtedy mnie śmieszył, ale dzisiaj? Przyznam, że nie dość, że nie śmieszy, to do tego wprawia w zażenowanie. Tymczasem w tv pojawia się do dzisiaj bardzo często i oczywiście, nie muszę i nie oglądam, tylko trochę żałuję, że zamiast czegoś ambitniejszego

ocenił(a) film na 10
pawellnowak

Wy jesteście stuknięci. To jest najlepsza przygoda jaką kiedykolwiek widziałem na jakimś filmie, oraz jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych dobranych do filmu.

ocenił(a) film na 10
Nostromo

"(..)Ale tutaj nikomu nie polecam oglądania tego czegoś. Okropieństwo. Z trudem dotrwałam do końca, a to coś musi znaczyć,..." - może po prostu miałaś biegunkę i świerzb odbytniczy?

ocenił(a) film na 10
Nostromo

To jest klasyk ! To jest komedia ! Ten film od poczatku do konca jest na zajebistym poziomie. Nie wiem czego Wy chcecie !? KLASYK !!!!!! Ludzie to co Was smieszy w takim razie ? No wlasnie. Tak myslalem "Kevin sam w domu" niesamowity maly chlopczyk ze zdolnosciami superbohatera. Jakie to slodziutkie. Pozdrawiam fanow dwoch glupkow.

ocenił(a) film na 7
kuba19850402

Kuba, lepiej bym tego ie ujęła. Klasyk! :D

ocenił(a) film na 10
parapsychiczna

Uwielbiam i tyle w temacie! jak powiedział kuba "jeśli to Was nie śmieszy to co ?" :O uaaaaaaa

ocenił(a) film na 8
Nostromo

Sam jesteś okropny.Nie masz poczucia humoru i tyle.Mogłeś se darować te hejcenie..

ocenił(a) film na 10
Nostromo

Na przykładzie tej dyskusi mozna zaobserwować jak rózne programy na temat smiechu ludzie noszą w swoich głowach. Dla jednych to żenujące i poniżej poziomu, a dla innych wyzwalajace i megafajne. Jaka jest prawda? Prawda tkwi w Tobie :)

ocenił(a) film na 9
Nostromo

zalosna jestes ... szkoda zachodu na ten Twoj komentarz ...

Nostromo

muehuehueHEHEE:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones