PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 691
ocen
6,1 10 1 291691
6,0 18
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy
ocenił(a) film na 7
kadzia1978

owszem robi się. tylko ty już nie jesteś młody i jak dziś zobaczysz komedie pokroju głupi i głupszy to uznasz to za gniot 3/10. gdybyś nie oglądając filmu głupi i głupszy włączył go dziś nie dałbyś mu wiecej niż 3 albo 4
przemawia przez ciebie sentyment i wspomnienia młodych lat - dlatego ludzie mówią kiedyś to było lepiej, kiedyś była lepsza muzyka, kiedyś filmy miały klimat, kiedyś chleb z masłem i cukrem był pyszny a dziś to już eeeee tam.
tak działa ludzki mózg i każdy tak ma :-)

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Właśnie teraz o wiele bardziej mi się podoba niż kiedyś, obejrzałam niedawno po latach.

ocenił(a) film na 7
kadzia1978

oczywiście że ci się podoba bo pobudza wspomnienia. pamiętasz jak kiedyś się na nim świetnie bawiłeś i dziś się również świetnie bawisz. nawet jak ci się kiedyś nie podobał to dalej masz wspomnienia jak ci się nie podobał ale ty wtedy byłeś mały szczęśliwy, siedziałeś na kanapie u cioci i razem z rodziną oglądaliście :-D

Chodzi mi o to że gybyś dziś, teraz obejrzał go PIERWSZY RAZ to uznałbyś za gniot bo wtedy by żadnych wspomnień nie budził.

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Zrozum, że mi się właśnie kiedyś nie spodobał... nie doceniałam wtedy tego typu humoru... i nie pobudził wspomnień bo pamiętałam tylko dwa motywy - sikanie w czasie jazdy i mega-sraczkę.

ocenił(a) film na 7
kadzia1978

ok, ja uważam że ten film nie przetrwał próby czasu :-/ ale każdy ma prawo do własnej opinii

ocenił(a) film na 9
BartasBartas

Ja obejrzałem dopiero pierwszy raz i nie jestem fanem takich komedii gdzie śmieszne mają być sceny fizjologiczne, seksualne czy jakieś obrzydliwe, ale tu zostało przedstawione jakoś inaczej, nie jest jakieś żałosne tylko zabawne i to fajna rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones