PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 736
ocen
6,1 10 1 291736
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

Bardzo chamski dowcip, od tego filmu jest jeszcze gorszy Kac Vegas ale to na inne forum.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Bzdura, po prostu nie przypada Ci taki typ komedii do gustu. Myślę że "American Pie" czy "straszny film" też Ci się nie podoba lub spodoba.

alfabecik123

Może Tobie odpowiada taki dowcip jak facet napluł drugiemu do jedzenia albo picie "szczynów" lub jeszcze gorsze o którym nie wspomnę. Bo mnie nie bardzo to odpowiada. Masz rację mnie taki typ komedii nie odpowiada i już.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Jaki typ komedii Ci odpowiada ?? Polecasz coś ciekawego ??

alfabecik123

Dobrą komedią jest film "Szpiedzy tacy jak my" albo taki klasyk jak "Pół żartem pół serio". Fragmenty Nagiej broni też były śmieszne, nie wszystkie ale niektóre.

nudecroft

Panno Croft, a to, że prezentujesz się nago na forum, nie jest nieprzyzwoite?

Zloty_Deszcz

Nie szkodzi bo tylko górna część jest widoczna, Natomiast cycków i cipki już nie pokazuję.

nudecroft

A dlaczego jesteś wulgarna? Takie słownictwo jest ohydne, obrzydliwe i wstrętne.

Zloty_Deszcz

Eee no co ty? Piszę zdrobniale - cipka, cycuszki a nie wulgarnie... jak mogłabym napisać ale nie napisałam.

nudecroft

Zdrobnienie wulgaryzmu wcale nie czyni z niego eleganckiego słowa. Zachowujesz się nieprzyzwoicie, wstydź się.

Zloty_Deszcz

Poza tym kolego, kobieta rozebrana jeśli jest piękna i młoda, to wygląda uroczo i po prostu świetnie.

nudecroft

I Ty pewnie taka jesteś, co? :)

Zloty_Deszcz

Całkiem możliwe że tak.

nudecroft

I ukrywasz się za awatarem z Larą Croft...

Zloty_Deszcz

Czemu zaraz ukrywam się? Może po prostu jestem :)

nudecroft

Tak naprawdę to pewnie jesteś chłopakiem zakochanym w Larze :)

Zloty_Deszcz

Jestem kobietą która potrafi docenić piękno innych kobiet w przeciwieństwie do innych dziewczyn które są zazdrosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones