PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 736
ocen
6,1 10 1 291736
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

Ciekawe jak to im wyjdzie po tylu latach.

ocenił(a) film na 8
imjustakid

Ja już nie mogę się doczekać. Pierwsza część była świetna, miejmy nadzieję, że druga też się uda.

ocenił(a) film na 9
robert2207

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 8
imjustakid

Noo i niestety nie będzie.; )

ocenił(a) film na 7
Olsa09

Wiem. A wyczytałaś też info dlaczego? Wiem, że Jim zrezygnował, ale nie wiem dlaczego.

ocenił(a) film na 8
imjustakid

Z tego co przeczytałam to podobno się wkurzył, ze dla Warner Bros ten film nie jest jakoś super ważny, czy coś dlatego, i że najpierw wolą zająć się czym innym.

ocenił(a) film na 4
imjustakid

Całe szczęście że nie zagrał, bo by się strasznie skompromitował. Jeśli jeszcze po tych 9 latach nie obejrzałeś dwójki (swoją drogą nie wiem skąd przekonanie u Was, że takowej nie było, skoro premiera była w 2003 r.), to całkowicie odradzam.

ocenił(a) film na 7
uwieziona

Bo nie była to oficjalna dwójka. Tak samo jest z American Pie, też jest masa części, ale tylko te z jedną ekipą są dobre.

No i na stronie JC czytałem, że jednak Głupi i Głupszy powstaną. ; ) Już się gubię.

ocenił(a) film na 4
imjustakid

A jaka jest konkretnie różnica między nieoficjalną a oficjalną dwójką? Co do American Pie się zgodzę.

ocenił(a) film na 7
uwieziona

Aktorzy? Historia?

ocenił(a) film na 4
imjustakid

To że są inni aktorzy, to dyskwalifikuje film jako możliwy do oficjalnej kontynuacji? A historia się pokrywała.

ocenił(a) film na 10
uwieziona

Czyli co ? Powstanie w koncu czy definitywnie NIE? :(

ocenił(a) film na 10
imjustakid

Już nie mogę się doczekać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones