PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 732
oceny
6,1 10 1 291732
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

Najlepsza komedia

ocenił(a) film na 10

jaka istnieje. Ci co się nie zgadzają że ten film jest bynajmniej na 6 nie mają chyba poczucia
humoru. Ten film ma klimat i fajny przyjemny scenariusz :) co do płytkości tej komedii trzeba mieć
dystans a niektórych nawet ona śmieszy a w szczególności Mnie :) Postać Loyd'a jest poprostu
"życiówką" Carreya :)

ocenił(a) film na 8
Pancziks

Popieram mimo że oglądałem ją jakieś 10 lat temu,to do tej pory pamiętam niektóre gagi (np. jazda na motorynce:)).Dla porównania jakiś tydzień temu oglądałem z Sandlerem "Spadaj, tato" i jedynie co zapamiętałem to, to że Sandler biegał w śmiesznych ciuszkach.

ocenił(a) film na 10
Pancziks

film wymiata,najlepsza komedia jaka powstala,oczywiscie obok ACE VENTURY!! polecam i pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Pancziks

Po prostu niektórzy mają o sobie zbyt wysokie mniemanie, żeby śmiać się na filmie o tak "niskim poziomie intelektualnym". Teraz to się ceni humor subtelny, jak w "Nietykalnych", to jest super komedia dla prawdziwej elity intelektualnej i film na miarę top3.
hehe, pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Pancziks

Bynajmniej? Serio?
Zerknij do słównika i sprawdź, co oznacza to słowo.

ocenił(a) film na 3
Tigercub

*słownika oczywiście, literówka.

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Wybacz, miało być - przynajmniej :)

ocenił(a) film na 10
Pancziks

Nie ma lepszej amerykańskiej komedii !!!

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Tigercub jeżeli oceniasz Labirynt Fauna na 10 , a Dumb&Dumber na 3 ... to kompletnie nie rozumiem Twojego podejścia do kina

ocenił(a) film na 3
JNike79

Na szczęście nie musisz, tak ja Twoich ;)

ocenił(a) film na 3
Tigercub

*Twoich decyzji, heh

ocenił(a) film na 10
Tigercub

Np jakich ?

ocenił(a) film na 3
JNike79

Dotyczących oceniania filmów, a niby o czym piszesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones