PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 691
ocen
6,1 10 1 291691
6,0 18
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

, tacy ludzie chyba w ogóle nie znają się na żartach i są strasznie poważni i zadufani w sobie (co to nie oni, żeby oglądać tak prymitywny film) znam takie przypadki .
Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi którzy znają się na żartach !!!

ocenił(a) film na 10
jupiajej

oj tak 10/10 :) zgadzam się. Ale te Aspen to piękne miasto :D

ocenił(a) film na 9
dimian

Ja też lubię ten film! Jest super!!! A Jim i Jeff przezabawni ;) Idealnie zagrali kompletnych głupków :D Jednak oglądałam go już chyba z tysiąc razy, więc nie robi już na mnie takiego wrażenia,jak kiedyś, ale
Moja ocena to: 8/10
Pozdrawiam =]

jupiajej

moim zdaniem ten film puka w dno od spodu, tak, zdecydowanie;] naprawdę dziwi mnie to, jak można śmiać się z tak płytkich i pustych dowcipów.
zaliczam go do klasy amerykańskich niewypałów z humorem na poziomie IQ mniejszego od rozmiaru buta, haha gówno o matko boska ha ha jakie to gówno jest śmieszne==` ten wyrafinowany żart....sic!

ocenił(a) film na 10
counting

,,puka w dno od spodu"-sam to wymyśliłeś ? :D dobre, niektórzy lubią takie filmy a inni nie.

ocenił(a) film na 9
counting

zastanawiam sie ile masz IQ. pewnie grubo ponad norme. wspołczuje ci bo pewnie uśmiechasz sie tylko wtedy gdy oglądasz "śmierć w wenecji" i to jeszcze tak żeby nikt nie widział. nabijasz sie z romana a jesteś jeszcze głupszy od niego. czyż to nie głupi i głupszy??? hehe

ocenił(a) film na 10
jupiajej

oj widze że kolega niezna się na żartach ... naprawde żal takich ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones