PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 775
ocen
6,1 10 1 291775
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

6/10

ocenił(a) film na 6

Nwm jakoś nie przypadł mi do gustu. Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam i te głupie i te mądrzejsze komedie, ale jakoś ten film mi nie przypasował. Może po prostu za bardzo się nastawiłam, bo wszyscy mówili, że to taka świetna komedia, arcydzieło wręcz, w dodatku gra tam Jim Carrey, którego bardzo lubię itd. i w końcu być może oczekiwania przerosły rzeczywistość. Mnie osobiście film nie za bardzo rozśmieszył. Miałam tylko momenty wymuszonego śmiechu lub coś w stylu "To było zabawne", stąd taka niska ocena, choć po raz kolejny żałuję, że na filmwebie nie można dawać połówek ocen, może bym podniosła, ale jednak według mnie filmowi jest już bliżej do 6 niż 7.
[MINI SPOILER]
Moment, który mnie szczerze rozbawił to jedynie ten z autobusem i modelkami w bikini, ale już jak zaczęli gadać "ktoś będzie szczęściarzem", "pewnego dnia to będziemy my" itd. to znowu miałam takie uczucie jak powyżej.

lenena

Żałuj, że tak późno dopiero obejrzałaś ten film. Ja oglądam go za każdym razem jak leci w tv i po latach niektóre żarty, fakt wywołują tylko lekki uśmiech na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones