PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 732
oceny
6,1 10 1 291732
5,9 19
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

10/10

ocenił(a) film na 10

Komedia na najwyższym poziomie, moim zdaniem jedna z najlepszych. Jeff Daniels i Jim Carrey
wspaniale odgrywają swoje rolę i zarazem świetnie współpracują. Film śmieszny w każdym calu,
nie rozumiem tylko dlaczego średnia ocena to 6.0 a film "Nietykalni" zajmuje średnią ocenę 8.7 i tym
samym jest najwyżej ocenionym z komedii - a na tyle nie zasługuje. To jakieś nieporozumienie,
dlatego widzę że nie ma co się sugerować średnią oceną. Jak w tytule 10/10.

ocenił(a) film na 7
alfabecik123

To prawda, średnia filmwebu potrafi być zgubna. Obejrzałem kilka filmów, które bardzo mi się podobały (np. z uwagi na alternatywną realizację albo nietypową fabułę) a później się okazało, że średnia ocena to 5 lub 5,5. Niestety nie można się sugerować tylko notą, należy ten zerknąć na komentarze użytkowników i w ten sposób "wyczuć" czy film jest naprawdę denny czy tylko nietypowy i przez to często niezrozumiany ...
PS: Co by dobrego nie powiedzieć o "Głupi i głupszy" , na pewno to nie jest arcydzieło na 10. Każda ocena wyższa niż 8 to duża przesadza., ale z drugiej strony każdy ma odmienny gust ( i dobrze)

ocenił(a) film na 10
OmniModo

Właśnie tak działa to w moim przypadku. Średnia ocena jest sprawą drugorzędną, a bardziej interesujące są komentarze. A jeśli chodzi o ocenę "Głupi i głupszy" to jeden z moich ulubionych komedii i mam sentyment do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones