PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663821}

Głupi i głupszy bardziej

Dumb and Dumber To
5,6 52 677
ocen
5,6 10 1 52677
4,0 11
ocen krytyków
Głupi i głupszy bardziej
powrót do forum filmu Głupi i głupszy bardziej

żenada

ocenił(a) film na 4

Obejrzeliśmy to badziewie z 11 letnią córką i po kilku scenach było mi aż głupio..nie ma teraz normalnych filmów takich żeby sobie z dzieckiem obejrzeć? Wszystko musi sie kręcić wokół ruchania? serio?? tylko bajki i animacje? jak zobaczyłem te scene jak ta baba ssie te paluchy temu typowi to koniec..no chcesz z dzieckiem komedie obejrzeć i sie nie da..

ocenił(a) film na 10
KoraL7

człowieku badziewiem można nazwać japońskie kreskówki (bo tam są podteksty wiadomo jakie) ciągła krytyka tego filmu jest taak wku.... że po prostu brak słów... pozostaje mi niesmak po twojej wypowiedzi swoja drogą ciekawe jak oceniłem i scharakteryzowałeś 1 część ?

ocenił(a) film na 4
adamszlachta71

temuż nie ogladamy takich bajek..wlaczajac ten film bylem nastawiony na to ze spokojnie bede mogl to z nia obejrzec..niestety teraz jest tak ze praktycznie w kazdym filmie sa podteksty i tego sie nie zmieni..nie pamietam pierwszej czesci bo pewnie ogladalem jako dzieciak

ocenił(a) film na 10
KoraL7

ja też nie ale w przypadku tej komedii śmiech to zdrowie każdy ci to powie :)

adamszlachta71

Stereotypy i stereotypy. A filmy tylko odmóżdżają... Japońskie "kreskówki" jak i filmy mogą być ciekawe, genialne, nudne, zboczone, czy "z podtekstami"...

pablom3

I lepiej dzieciom puszczam anime niż dzisiejsze bajki jakie robią u nas w europie czy ameryce.

ocenił(a) film na 7
KoraL7

Oglądasz z 11-letnią córką film duetu Farrelly&Farrelly z kategorii PG-13 i jeszcze biadolisz?
Może jeszcze na kolejny seans z dzieckiem zapuść "Piłę" i pomarudź na forum, że film krwawy i nie dla dzieci...

ocenił(a) film na 4
garrettt

Ty chyba mnie nie zrozumiales ale ok.to tak jakbym wiedzial o tym ze baba ssie paluchy jakiemus typowi i swiadomie jej to puszczal..nie nie zapuszcze Pily przy dziecku ale komedie jakas owszem..i bylem nastawiony na film moze i glupi ale bez podtekstow..nie pamietam jak bylo w pierwszej czesci ale sadze ze nie bylo tego tyle..a tak btw to gdzie mozna sprawdzic kategorie wiekowa filmu??

ocenił(a) film na 7
KoraL7

Kategorię wiekową - choćby na imdb.

W przypadku GiGB akurat trudno mówić o "jakiejs komedii".
Jego twórcy znani są (z nielicznymi wyjątkami) z nazwijmy to delikatnie 'Mocno Rubasznego Humoru'. Sperma zamiast żelu do włosów w "Sposobie na blondynke" czy picie "mleka" od wydojonego byka w "Kręglogłowych" to u nich normalne żarty. W ich filmach tego klozetowego humoru z mocno seksualnym podtekstem jest dość sporo. Stąd też moje porównanie (nie wynikające bynajmniej z niezrozumienia).

Nadal uważam, że to tak, jakbyś puścił dziecku "Piłę" (której nie powinieneś był w puszczać w pierwszej kolejności, bo kat wiek. nie pozwala), a później jeszcze narzekał, że to jakaś (dosłownie) krwawa masakra, a nie film o np. drwalu i wyrębie lasu... ;)

ocenił(a) film na 10
garrettt

zgadzam się dla mnie Carrey to "legenda"

KoraL7

haha dokładnie z tym się zgadzam, jeśli nie oglądałeś filmu wcześniej to nie jesteś pewny czym Cię może zaskoczyć i czy możesz go oglądnąć z dzieckiem. ( w szczególności komedie, parodie)

ocenił(a) film na 8
KoraL7

W jedynce było to samo, mnóstwo żartów kręciło się wokół podtekstów seksualnych, więc może warto zapoznać się chociaż z pierwszą częścią, zanim obejrzysz z dzieckiem drugą. Inne popularne komedie, niepolecane dla dzieci: serie American Pie i Straszny Film, filmy autorstwa Sachy Baron Cohena, Ted, Eurotrip, Wieczny Student. Do tego, jeśli film jest przynajmniej kategorii PG-13, możesz się spodziewać tony podtekstów seksualnych. Warto też zauważyć, że niektóre filmy będące 10- 15 lat temu w kategorii 16+, dzisiaj są w kategorii 12+.

ocenił(a) film na 5
KoraL7

Oglądałeś komedię z 11stoletnim dzieckiem która ma legendę totalnie głupiej , świńskiej, z niewybrednymi żartami , są zdjęcia dostępne na filmweb, można poczytać recenzje czy komentarze. Pretensje miej do siebie. Nie wiem ile masz lat ale musisz byc bardzo młodym tatusiem jeszcze że tak nierozsądnie dobierasz i bez "myslenia" repertuar dla rodziny. Wiem, brzmi to dość złośliwie, ale prawda jest taka że dziwnie mi się czyta twój komentarz jakbyś był nieświadomym dzieckiem we mgle i winił film za to jaki jest bo nie sprawdziłeś itd. Świńskie niewybredne dowcipy mają prawo sobie istnieć, ty ich nie musisz lubić ale nie wiń twórców filmu.

ocenił(a) film na 4
armarange

ej dobra nie miałem pojęcia ze tam jest tego tyle zawarte okej? mialem wyobrażenie ze jest to calkiem inny typ komedii i sie pomyliłem tak? kierowalem sie tym ze kiedys ogladalem ace'a venture z carreyem i nie pamietam zeby bylo tam tyle dwuznacznych scen..i tak pomyslalem ze moze to byc komedia w tym stylu...przeciez nie ogladalbym tego gdybym wiedzial rany boskie...tak celowo jej wlaczam takie filmy

ocenił(a) film na 5
KoraL7

Trochę nerwowa reakcja jak na niedziele wieczorem ... ktoś Cię tu shejtował jak burą s...kę ? :-P Wyluzuj. Nikt nie twierdzi że celowo ale obrażanie się na film jest dziecinne. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
armarange

ja sie przyznałem do błędu i przyznaje ze nie zapoznałem sie z tematem ale czy to jest powód do hejtowania?

ocenił(a) film na 5
KoraL7

Ja ciebie nie shejtowałem.... jesteś przewrażliwiony , chyba nie widziałeś hejtu w swoim życiu, sam przyznałem że jestem nieco złośliwy więc mnie też stać na autorefleksje...nie doceniłeś, trudno. Następnym razem napiszę prościej swoje uwagi byś zrozumiał czyli zwyczajnie tak jak reszta kretynów tutaj z użyciem słów uznawanych za niekulturalne..... wtedy dopiero będziesz mógł pisać że hejtowałem. To troszkę tak jak z tym molestowaniem, świat tak oszalał że cokolwiek zrobisz w stosunku do kobiety która ci się podoba może być wykorzystane by cię oskarżyć.

Gdzie ty widzisz w mojej kulturalnej opinii hejt kolego to na prawdę nie wiem. Dzięki za poprawę humoru przed snem.
Dalej możesz pisać już sam ze sobą bez mojego udziału. Ośmieszasz się tym tematem jaki założyłeś mając pretensje do świata że jest jaki jest jak dziecko to nie możesz się dziwić że inni reagują z niesmakiem.....

ocenił(a) film na 5
KoraL7

" Obejrzeliśmy to badziewie" tu masz hejt

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 5
KoraL7

Dałeś 4/10 bo film nie dla dziecka czy rzeczywiście nie jest to Twój "typ" komedii ( co oczywiście zrozumiałe bo każdy ma swój gust) ?

ocenił(a) film na 4
armarange

nie moja ocena jest taka poprostu lubie inne komedie

ocenił(a) film na 5
KoraL7

Twoje prawo, ja też wolę inne.

KoraL7

Film faktycznie nie najwyższych lotów, ale skoro wybierasz taki film do oglądania z małą córką to masz bardziej nierówno pod sufitem niż bohaterowie tego filmu. Ale czego się można spodziewać po kimś kto ma taki kretyński awatar.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
KoraL7

:D:D:D za to kocham filmweb

ocenił(a) film na 4
armarange

no tak najlepiej ocenić kogoś po avatarze..

ocenił(a) film na 5
KoraL7

tego nie napisałem, głupków tutaj jest pełno, lepiej nie dać się sprowokować niż dać powody by cię uznano za chama, ale Twój wybór :D:D:D mnie to bawi osobiście że ludzie tutaj tak wszystko przeżywają

armarange

"głupków tutaj jest pełno" no patrz jaki inteligent się wypowiada pod filmem dla prawdziwej wykształconej części społeczeństwa. Ile wy macie lat dzieciaczki...

ocenił(a) film na 5
KoraL7

dobranoc, więc i bez odbioru

KoraL7

Właśnie po awatarze widać że jesteś tępy prymityw a twoje słodkie słowa to potwierdzają. Żal mi twojej córki o ile w ogóle ją masz.

ocenił(a) film na 4
KoraL7

cieszę się, że się zgadzasz.

ocenił(a) film na 4
Piotrekpl1985

nie zgadzam..ignoruje..

KoraL7

jakbyś ignorował to byś się wcześniej nie odzywał. Wspomniałem o twoim awatarze bo tacy ludzie mi się kojarzą z tymi co to tęczę w Warszawie podpalili. Widać brak edukacji i otwartości, pełno nienawiści i kompletne dno, które prowadzi tylko do biedy - tej duchowej jak i fizycznej.

ocenił(a) film na 4
Piotrekpl1985

myśl sobie tam co chcesz..;)

KoraL7

zgadzam się z Tobą, co prawda filmu jeszcze nie oglądałem ale wiem o czym piszesz, i to jest fakt że większość komedii hamerykańskich (tak z 90% a nawet 95%) kręci się ordynarnie wokół seksu, rzygania, pierdzenia, srania, walenia sobie albo komuś konia w tym także jakiemuś psu a jak łoś zgwałci jakiegoś debila to jest po prostu szczyt humoru.....

ogólnie komedia te młodzieżowe, prawie zawsze... a na pewno od lat '70 kręciły się wokół seksu tyle że były z pewnym smakiem, bez ordynarnego chamstwa ect.

ja osobiście zaczynam unikać bo wręcz mnie one nie śmieszą, nie chodzi o to że np. mnie żenują czy uważam je za kompletnie złe filmy, tyle tylko że oglądając a raczej śledząc fabułę po prostu się nie śmieję choćbym naprawdę chciał ot czasami jak sobie włączę to po prostu się gapię bo co mam oglądać (?) komedie romantyczne całkiem odpadają bo są tak naiwne i wtórne jak brazylijska telenowela...

ja ostatnio celuję w komedie francuskie i co prawda nie gwarantuję sukcesu bo to jest osobliwa sprawa z humorem ale polecam obadać -> http://www.filmweb.pl/film/Przychodzi+facet+do+lekarza-2014-703065

ocenił(a) film na 4
michael_69

Francuskie komedie jak najbardziej..polecam ci Faceci od kuchni..

ocenił(a) film na 4
KoraL7

też mam takie odczucia
co do filmów do obejrzenia z dzieckiem to może zostać po prostu przy animowanych filmach?

ocenił(a) film na 6
KoraL7

I Ty, jako dorosły rodzic pokazujesz taki film 11-letniej córce? Serio?

ocenił(a) film na 10
KoraL7

To nie komedie są złe. To ty jesteś totalnym debilem, który nie umie dobrać odpowiedniego filmu do oglądania z 11 letnią córką. Gdybyś mi takie myśli wyseplenił na żywo to chyba bym ryknął ze śmiechu ci prosto w twarz. Po to masz idioto filmweb, żeby sprawdzić co to za film, masz sample z filmów (tak, w internecie) i komentarze innych użytkowników. I jak w tej Polsce ma być dobrze jak tu stado baranów...

ocenił(a) film na 4
GanGstaRR

idioty to ty sobie poszukaj w domu..

ocenił(a) film na 10
KoraL7

Nie znalazłem, także prędzej znajdę go na filmwebie w tym temacie

ocenił(a) film na 6
GanGstaRR

Ja tam oglądałem ten film z dzieciakami mojej znajomej - 10 i 11 lat i niekiedy nikt nie mógł wyrobić ze śmiechu dla tego uważam, że trochę przesadzacie... gorsze rzeczy dzieją się w szkole, a 11 lat to przecież 5 klasa podstawówki -.-'

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Dokladnie, gorsze rzeczy ogladalem w tym wieku, a moze nawet mlodszy bylem i jakos nic mi nie jest i zyję.

ocenił(a) film na 5
KoraL7

Też myślę, że filmy sięgają dna. I tu nie chodzi tylko o komedię bo czy dramat, czy akcja to zawsze musi być wpleciony wątek łóżkowy we współczesnym filmie.
Nie da się obejrzeć filmu w rodzinnym gronie bo właśnie zawsze się trafi jakaś scena kwiatek.

KoraL7

nie ma normalnych filmów ? a ile jest różnych shreków i tym podobnych gdzie pośmieje się i starszy i młodszy, kilkanaście co roku tego wypuszczają.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

mówisz o animacjach a mi to bardziej chodziło o typowe komedie..ale fakt popełniłem bład nie sprawdzając z czym mam doczynienia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones