PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38617}

Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd
4,6 17 806
ocen
4,6 10 1 17806
Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda
powrót do forum filmu Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda

Super partia Kur** !!

ocenił(a) film na 1

tyle o tym filmie. dalem jedynkę.

ocenił(a) film na 8
canuck

Czy ktoś rozumie wypowiedź tego kolesia?

Grzechoslavv

https://www.youtube.com/watch?v=A7c9aXB7Ne4

ocenił(a) film na 8
canuck

Z twojej wypowiedzi wynika,że masz srake zamiast mózgu

canuck

hmmm ciekawy typ :)

ocenił(a) film na 2
brk91

Ja nie mogę jak można dać temu filmowi 8/10 macie prze debilny gust filmowy nie wiem co było w tym filmie śmiesznego 1 mistrzowska a to to już nie to samo ten film nazywa się tylko głupi i głupszy a w rzeczywistości jest zupełnie innym filmem nagranym przez innego reżysera.

ocenił(a) film na 6
Pupielec

O gustach się nie dyskutuję. Nie bronię tego filmu ale nie wszystkim musi podobać sie to samo co ty uważasz za mega interesujące. Jaki Świat byłby nudny gdyby wszyscy lubieli by to samo. No i nie było by o czym dyskutować.

canuck

Nie rozumiem tematu ALE tak samo nie rozumiem co za kretyni oceniają ten "film" na 8/10 <lol>
Pogrzało was czy już wali na dekiel całkowicie??
Moje oceny:
"Głupi i głupszy" 7/10
"Głupi i głupszy 2" 3/10

użytkownik usunięty
Kacper_1984

Ode mnie 7-ka. Bardzo sympatyczny film i śmieszny w swojej głupocie. 8 nie dam bo jednak to trochę za dużo ;D

ocenił(a) film na 8
Kacper_1984

bo jestes takim samym kretynem jak zalozyciel teamatu a jesli oceniesz te super smieszna komedia 3/10 to wez lepiej poogladaj sobie "megasmieszna" Kac Vegas a smieszne filmy zostaw innym

ocenił(a) film na 1
arek2010

popieram. Film to mega badziewie, z przyjemnością wystawiam 1/10. Skoro Głupi i Głupszy 2 to takie dziadostwo to strach pomyśleć o filmie Kevin sam w domu 4

ocenił(a) film na 1
Marcin_Karateka

zenujacy film

canuck

Tyle samo miałeś na świadectwie w podstawówce, bo innej szkoły już nie skończyłeś, ograniczony imbecylu! Ps.: Powinni banować niedorozwojów!

ValeTudo

Różnica jest taka:
1 część - w całej swojej głupocie jest bardzo śmieszny i duet Jim Carrey + Jeff Daniels pasuje jak ulał
2 część - w całej swojej głupocie jest żenujący ale do obejrzenia

Kacper_1984

mi się np. w jedynce tylko duet podobał a wogóle mnie nie śmieszył ten też nie był mistrzowski ale jakoś się lepiej oglądało... ocena podobna do Twojej...

Kacper_1984

Całkowicie się zgadzam!

ocenił(a) film na 1
ValeTudo

Śmieszy Cie moje ograniczenie umysłowe? Z dziecka na wózku też maż taki ubaw?

ocenił(a) film na 7
canuck

Mnie nielogiczne myślenie głównych bohaterów i ich głupota bawiła, niekiedy nawet bardzo bawiła, gorsze od jedynki ale tez fajne. Oczywiście do kina bym nie poszedł 7/10

ocenił(a) film na 1
canuck

dno dno dno
jedynka była genialna, jak na ten rodzaj komedii, ale to coś jest próbą zrobienia kasy żerując na tytule

OMIJAĆ !

ocenił(a) film na 2
Loco_

I jeszcze ten zamalowany ząb...

użytkownik usunięty
canuck

Każdym kto daje więcej niż 5 jest na tym samym poziomie intelektualnym co bohaterowie tego gniota.

ocenił(a) film na 8

gniota to zrobili twoi rodzice ktory to posluguje sie tu nickiem erand

użytkownik usunięty
arek2010

Piesek szczeka hau hau

no i dobrze xD lepiej byc kretynem niz snobem z kijem w dupie i morda w podkowe XD

canuck

super partia :)
uśmiałam się. dzięki bardzo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones